تلفن همراه

ایجاد کلوپ هواداران برای رامبد جوان و پژمان جمشیدی در همراه اول

«ارتباط مستقیم با رامبد جوان بازیگر و کارگردان با ارسال نام «رامبد» به شماره 2050، روزانه یک میلیون تومان جایزه.»
 
 
این پیامک مدتی است برای تعدادی از مشترکان همراه اول ارسال می‌شود تا از این طریق ارتباط مستقیمی میان مردم و هنرمندان و ورزشکاران برقرار شود.
 
پیش از این برای پژمان جمشیدی هم مشابه این پیامک به شماره برخی از مشترکان همراه اول ارسال شده بود.
 
جمشیدی در این باره توضیح داد: از طریق این پیامک‌ها اخباری که مربوط به کارم باشد دراختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و البته هدف اصلی من از حضور در چنین طرحی علاوه بر اطلاع‌رسانی مستقیم، جلوگیری از بروز هرگونه شایعه است.
 
این فوتبالیست و بازیگر ادامه داد: در این طرح براساس تعداد طرفداران هر شخص، مبالغی تقسیم می‌شود، به این ترتیب 7هفت درصد از سود به دست آمده به من می‌رسد که بخشی از آن را ماهانه به یکی از موسسه‌های خیریه می‌دهم.
 
پژمان جمشیدی درباره پاسخ‌دهی به مخاطبان خود هم گفت: هر دو سه روز یکبار سوالات مطرح شده از سوی طرفداران برایم ارسال می‌شود که بعد از آن پاسخ من به طور دقیق و کامل برای آن‌ها ارسال می‌شود.
 
رامبد جوان هم در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: تعدادی شرکت‌ وجود دارند که چنین خدماتی ارائه می‌دهند و از طریق همراه اول، یک کلوپ هواداران برای هنرمندان ایجاد می‌کنند. این شرکت‌ها پیام‌هایی را به صورت رندوم برای مشترکان همراه اول ارسال می‌کنند که اگر از سوی مخاطبان تایید شود هر ماه، چند خبر با موضوعات مختلف درباره آن فرد مشخص، برای آن‌ها ارسال می‌شود.
 
او افزود: برای من هم چنین کلوپی راه‌اندازی شده و طبق توافقات در روز مشخصی در دفتر شرکت هماهنگ‌کننده، مستقر می شوم و از طریق پیامک به سوالات مخاطبان جواب می‌دهم.
 
رامبد جوان این اقدام را برای افرادی که برنامه سازی می‌کنند سازنده دانست و گفت: از طریق این کلوپ هواداران می‌توانم بسیاری از مخاطبانم را درگیر پروژه‌های خود کنم و حتی از آن‌ها نظرخواهی کنم.

​​